בעלי הברית: הקרן החדשה והאסלאם הג'יהאדיסטי

The allies: the New Fund and the Jihadist Islam

סרטונים מעניינים

       קטע מתכנית ה-TV  עם "אוהבת היהודים" הידועה טליה ששון.

בדובר בסרטוני "הללו" – הקרן לקידום ישראל בעולם שפורסמו ב- 2018. נתחיל מהקרן החדשה (הצרה של כולנו), ארגון זר שמוזרמים אליו מיליוני דולרים ממקורות גלויים וסמויים כדי להרוס כל דבר שמריח ביהדות בישראל ובעולם כולו. פועלת בחסותו של המוסד "העליון לצדק". צילום היסטורי מאתר הקרן:

העברת עשרים מיליון דולר לקרן החדשה מקרן פורד שתמכה בזמנו גם בהיטלר.

מציג את הקדמה לסרטון, כמו שהיא מופיעה באתר:

"עכשיו קחו נשימה כי זה הולך להיות קשה ומכעיס ברמות! כי עכשיו תבינו עד כמה השפעתה של הקרן הנוראית הזו חדרה לכל מוקדי השלטון החשובים בישראל. בואו איתנו ונעשה את הדרך שעשתה טליה ששון עד שהגיעה לתפקידה כנשיאת הקרן החדשה.

טליה ששון עבדה במשך 25 שנה בפרקליטות המדינה, תחילה בפרקליטות מחוז ירושלים ולאחר מכן בפרקליטות המדינה. בין השאר עסקה בתיקים רגישים כדוגמת העמדת פוליטיקאים בכירים לדין, ואף תמכה בהעמדתו לדין של ראש הממשלה בנימין נתניהו, עקב חשדות לשוחד בעניין "פרשת עמדי" (פרשת ההובלות). עמדה זו לא התקבלה על ידי היועץ המשפטי לממשלה אליקים רובינשטיין, והתיק נסגר.

באמצע שנות ה-90 מונתה על ידי היועץ המשפטי לממשלה, מיכאל בן יאיר, לעמוד בראש צוות מעקב שתפקידו היה לרכז, לתאם ולבקר את פעולות אכיפת החוק על ישראלים ביהודה ושומרון.

התפרסמה במיוחד לאחר סיום תפקידה בפרקליטות, כשהכינה בשנת 2005, לבקשת ראש ממשלת ישראל, אריאל שרון, את "חוות דעת (ביניים) בנושא מאחזים בלתי מורשים" שעסקה בתיאור המאחזים הקיימים ביהודה ושומרון, באופן הקמתם ובמצבם המשפטי.

ב-2009 הייתה ששון בעלת משרד עורכי דין, וכיהנה כיו"ר עמית של המועצה הבינלאומית של הקרן החדשה לישראל, כחברת הנהלה של "המועצה לשלום ולביטחון, חברת המועצה הציבורית של יש דין פעילה במטה "יוזמת ז'נבה". ששון מתנגדת בחריפות לקיומן של ההתנחלויות ביהודה ושומרון. בשנת 2012 אמרה ב"כנס השמאל הישראלי", שאורגן על ידי תנועת שלום עכשיו, שההתנחלויות הן "תמצית הרע במדינת ישראל" וקראה לצאת ולהסביר לציבור "למה ההתנחלויות הן הסרטן של המדינה, ומדוע הן מאיינות את המפעל הציוני שסבא וסבתא שלי היו שותפים בהקמתו"

. לקראת הבחירות לכנסת ה-18 ב־2009 שובצה במקום ה-7 ברשימת "מרצ", אך לא נבחרה. ששון הצהירה כי הצטרפה לחיים הפוליטיים על מנת להיאבק בכיבוש, וכי תמשיך להילחם במאחזים מהכנסת. העיקר נתנו לה לחבר דו"ח על ההתישבות ביהודה ושומרון, לתת לחתול לשמור על השמנת.

בפברואר 2015 מונתה לנשיאת הקרן לישראל חדשה ציוץ בטוויטר של עמוס שוקן, בספטמבר 2017, בעקבות כתבה של עמירה הס, שבו שאל: "האם ישראל מדינת רשע, או שרק מדובר בטיהור אתני שגרתי?" הביא לתגובה של ששון: "היא שניהם". (הנתונים מתוך ויקיפדיה)"

הזרועות של הקרן החדשה נטועות עמוק בכל מוקדי השלטון בישראל

The Hallelu Foundation     הללו-הקרן לקידום ישראל בעולם

       הרצח טמון בדת האסלאם?

 הסרטון השני – קטע מהמשדר של הטלוויזיה האוסטרלית על הפיגוע הג'האדיסטי בבריטניה. השייח מוחמד טאווידי (Sheikh Mohammed Tavidi ) מסביר את התופעה בלי להסתיר דבר מול עסקן מוסלמי אחר המטייח את התופעה:  

"הכתבים האסלאמים מלמדים איך לערוף ראשים של אויבים וכופרים. במהלך 1400 השנים האחרונות דת האיסלאם היא דת של מלחמה. אלה הן עובדות. לבוא ולהגיד שלדת האיסלם אין קשר לאלימות של המאמינים שלה זה שקר"

הערה חשובה:

חייבים להדגיש שבמושג "האסלאם" אנו מתייחסים אל האסלאם של הג'יהאד –  האסלאם הקיצוני – אך היום בעולם אין אסלאם אחר. ברור שיש מוסלמים מתונים שלא תומכים במלחמת הכיבוש האסלאמית. אבל לא הם נותנים את הטון ואם הם רוצים או לא – הם נהפכים בעל כורחם לחיילים בצבא הכיבוש האסלאמי. אם הם מנסים להתנגד – האסלאם הקיצוני קודם כל מחסל אותם דווקא ומיישר את השורות.

       כל האמת על דת האסלאם

 The Hallelu Foundation     הללו-הקרן לקידום ישראל בעולם

 

 

פוסט זה פורסם בקטגוריה אסלאם, אקטואלי, במדינת החלמאים, סרטונים מעניינים, צדק, חוק ומשפט, עם התגים , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

3 תגובות על בעלי הברית: הקרן החדשה והאסלאם הג'יהאדיסטי

 1. drshafli הגיב:

  האם שמתם לב למקביליות המדוייקת שיש, בין הביטויים והצירופים הבאים:
  1NEW 2WORLD 3ORDER – הסדר העולמי החדש.
  1NEW 2MIDDLE 3EAST – המזרח התיכון החדש.
  1NEW 2ISRAEL 3FUND – הקרן לישראל חדשה.
  האם הבחנתם בזה???
  שלושתם – מאותו בית-יוצר ומאותו בית-מדרש… שלושתם, המצאה של אותו רעיונאי-זדונאי, כנראה.
  בשלושתם – אותה מגמה: א. הריסת הקיים. ב. בנייה מחודשת. ג. שליטה במצב החדש.
  כולם (ובמלוא האחריות לקביעה): מבית-היוצר של ג'ורג' סורוס, קרן פורד ושאר כוחות האופל, מניפולטורים-בחשנים ובעלי המזימות הזדוניות.
  בשלושתם – אותו רצף מילולי, עם האג'נדה לשינוי ישראל, שינוי המזרח התיכון ושינוי של סדרי העולם כולו. המגמה ברורה, כפי שמגדיר אותה המשומד הנבל, ג'ורג' סורוס, ללא היסוס או בושת-פנים: השתלטות על העולם…
  מה שנקרא בפשטות: "תסביך-אלוהים"…
  צריך להיות אוטיסט של 100% או עיוור או אידיוט או שלושתם, כדי שלא להבחין בזה וכדי שלא להיזהר מן המלכודות הללו כמו מפני כבל חשוף של מתח חשמלי גבוה או מטען כבד של דינאמיט.
  שמעון פרס, נפל קורבן למשאות-שווא-ומדוחים, של "מזרח תיכון חדש". הוא היה מהופנט וגרר עמו רשעים מטומטמים אחרים, אל תוך הסיאוב והמדמנה של איוולת-אוסלו.
  כאשר "המזרח התיכון החדש" הוכח כבלוף ונכשל כישלון טוטאלי (פרט להזויים שעדיין מאמינים בו) – נאחזים בני-בליעל, אנשי זדון ומירמה, באלטרנטיבה האחרונה: "הקרן לישראל חדשה", כפי שהם מכנים אותה בשפת-המכבסה: "הקרן-החדשה-לישראל", עיוות לצורכי-הסוואה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s