יהיו בחירות?

Will there be elections?

בחירות באופק, ארגונים הזרים הפועלים בארץ מגייסים כבר את הגייסות, מכינים תכניות פעולה בשטח – והשטח רותח כי נשפכים כבר כעת מיליוני דולרים כדי לחמם את האווירה (התפרעויות בהפגנות יוצאי אתיופיה היו רק סנונית ראשונה), כאילו חום רגיל של חודש תמוז לא מספיק, להפוך את חיי אזרחי המדינה לבלתי נסבלים כדי שהם ביום הבוחר סוף סוף יצביעו בצורה נכונה: ימליכו את עבדי כסף זר.

שמתם לב שבמדינת היהודים כל הארגונים הזרים "אימצו" כינויים של "קרן": קרן לישראל החדשה, קרן ווקסנר, קרן מוריה, קרן רוקפלר. יש גם "מכונים": מכון ישראלי לדמוקרטיה, מכון ון ליר ואחרים. נא לא לטעות: כולם בעצם צינורות להעברת כסף אסלאמי לפעילות אנטי ישראלית. הם בוחשים בכל מקום ובכל נושא – המטרה "החמה" שלהם – להגיע לשלטון במדינת היהודים כדי להרוס אותה סופית.

גם בבחירות הקודמות רוב המפלגות היו "אידיוטים שימושיים" שלהם: כחול לבן, מפלגת עבודה, מרץ, ליברמן, כחלון  ואחרים. הזרוע הביצועית של כל הקרנות האלה הם ארגונים: "קול אחד" ו"דרכנו". ננסה להבין מי הם. נתחיל מדרכנו – צילום מסך מאתר הארגון:

הם לא מתביישים, הם כל כך בטוחים בשליטתם במדינה שהכל הולך גלוי: "התנועה עודדה את המחאה נגד היועץ המשפטי לממשלה…" – זה אומר שהיא מימנה אותה. כעת אנו יודעים מי עמד אחרי הפגנות של אלדד יניב, מני נפתלי, "חקירות" של רוני אלשיך ושי ניצןגוף זר שנקרא "קול אחד" וארגון הכיסוי שלו – "דרכנו".

מהו ארגון "קול אחד"?

קודם כל מי הוא סורוס? צילום מסך של כתבה שהופיעה באתר "מידה" לפני כשנתיים:

הקישור:

https://mida.org.il/2016/08/16/%D7%92%D7%95%D7%A8%D7%92-%D7%A1%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%A1-%D7%9E%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%90%D7%A8%D7%93%D7%A8-%D7%91%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%90%D7%95%D7%99%D7%91%D7%99-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90/

על בנו של אבו מאזן:

ארגון הופיע פעם ראשונה בזירה הישראלית  בבחירות 2015 באמצעות השלוחה שלו V15 (סיסמה: רק לא ביבי!), הם כותבים באתר שאחרי בחירות 15 ארגון דרכנו נוצר מאיחוד בין V15 ו"קול אחד", אך  V15 גם אז היה תוצר של "קול אחד"! זה כמו איחוד של מאפיה ופיתה! כעת הם מכניסים לקרב בנוסף לאידיוטים השימושיים, שהזכרנו אותם קודם, גם את פעילים האמיתיים של "הקרנות": אהוד ברק ועמיר פרץ שכבש בסערה (לא זוכר איזה פעם) את מפלגת העבודה.

על אהוד ברק כתבנו לא מעט, הפרסום האחרון:

אפרופו אהוד ברק

פורסם ב- 27 ביוני 2019

בואו נכבד קצת גם את יו"ר החדש של מפלגת העבודה מר עמיר פרץ. פרטים עליו מהאתר של "התנועה" ז"ל בראשות ציפי, פורסם בפייבוק ע"י   Avi Zelinger:

עוד קטע מפרסומו של Avi Zelinger:

הקישור:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001994630029&__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARCaihX0qKwkmB7aaz1vUM21cqlQDpL4uSmCTyFp_GYf54cfEiRIoaV-ghSM1FEbqwhXH09wD0kUtoXX&hc_ref=ARSyxSbgzP_vKUN2afseZneMhwxx5kEVb2T1MQttbi0g2EHlbL7TpU8IlCCQ0ZArl4g&fref=nf

 חשוב מאוד להדגיש: לכל איש זכות לפרטיות, לאי התערבות בחייו, אפילו לפושע שנענש וחזר לחיים רגילים. אבל אם הוא רוצה להיות איש ציבור המשפיע על גורל רבים אחרים – זכותנו וגם חובתנו להביע את דעתנו עליו ולהזהיר, זה המעט שאנו האזרחים יכולים לעשות.

 מצאתם טעות בכתבה? כתבו בבקשה בתגובה – הכל יתפרסם

נושא דומה:

ג'יי-סטריט והפוליטיקאים ישראליים

פורסם ב- 19 בינואר 2013

פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, קישורים מעניינים, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

4 תגובות על יהיו בחירות?

 1. drshafli הגיב:

  הקרן הראשונה, היתה "קרן השור".
  כמו המתייוונים של אז, שגזרו לכתוב על קרן השור: "אין לנו חלק ונחלה בא-לקי ישראל" – כך המתייוונים של היום, הציבו קרנות לתמיכתם.
  התרופה: "בעיטת-קרן" חזקה באחוריהם, הלאה והרחק מן הארץ, שהם יושבים בה, נהנים ומקטרים: "אין לנו חלק ונחלה בארץ ישראל". אכן, להם – אין. גם לדעתי…!!!
  מטפחים את הערבים ומדכאים את היהודים. מעודדים את הגויים השחורים מסודאן ודארפור (אורחים רצויים ומוגנים) ובו-זמנית מדכאים את היהודים האתיופיים (חוטבי-עצים, שואבי-מים, בשר-תותחים ומשלמי-מיסים בלבד).
  אם חפצי-חיים אנחנו – חובה להוציאם אל מחוץ לחוק ואל מחוץ לעם ולארץ – ויהי מה…!

  • Ruti Eisikowitch הגיב:

   שכחת את 'עומדים ביחד' שהשתתפו ב"הפגנה" של השחורים (לא יודעת כמה מהם היו אתיופים). ארגון שמצהיר על הטרוריסטית היהודיה בגרמניה של תחילת המאה ה-20, כמודל. כמו כל ארגוני הקרן, נדחף למעשים, לפי הודעת מנכ"ל הקרן בישראל, גיצין.

 2. פינגבאק: שליחות השנאה | מיומנו של זקן השבט

 3. פינגבאק: היו בחירות? | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s