השואה והאידיוטים השימושיים

 The Holocaust and useful idiots

בחודשים אחרונים פרסמנו שתי כתבות המתארות את המשבר בין האיחוד האירופאי ופולין: את העובדות ההיסטוריות  של שואת יהודי אירופה שהתרחשה בתקופת מלחמת העולם השנייה, את העובדות של הפלישה האסלאמית שכובשת את מדינות מערב אירופה מבלי שמישהו ינסה להתנגד, את העובדות על מוסדות האיחוד כזרוע שליטת האסלאם הג'יהאדיסטי בעמי היבשת ואת העובדות על מוסדות אכיפת החוק במדינות האיחוד ובמדינות רבות נוספות שהפכו למוסדות דיכוי לאומי ומוסדות אנטי דמוקרטיים.

התמונה שמצטיירת בחקר האירועים של העשור האחרון מראה שלמוסדות האיחוד אין שום קשר לעמי האזור אלא לתאגידים בינלאומיים השייכים לאילי הון בינלאומיים שרובם יוצאי מדינות הנפט המוסלמיות, בעלי פטרודולרים המממנים את תנועות הג'יהאד האסלאמיות שבראשם האחים המוסלמים המקדמים את תכניותיהם של השתלטות על העולם כולו.

הרושם הוא שאנו עדים לקנוניה (קונספירציה) בינלאומית של השתלטות  גופים גלויים או סמויים על מדינות רבות, עצמאיות "כאילו", מבלי שמישהו יבחין בשינוי: השתלטות של כוחות הזרים על המערכת המשפטית, הוספת לה סמכויות יתר והגבלה מתמדת של סמכויות הגופים הנבחרים: בתי המחוקקים וממשלות. בכל הדיבורים על "שלטון החוק" לא מדובר על חוקי המדינה זו או אחרת אלא על הכללים שהמציא איזה גוף בינלאומי סמוי שאין לו שום סמכות לעשות את זה.

       הופעת האידיוטים השימושיים

בשני עשורים אחרונים, אף שמלחמת העולם השנייה והשואה הולכות והתרחקות, (הזמן לא עומד במקום), אולי בזכות הפעילות הישראלית, אולי בגלל הכוונות סמויות, אך במדינות המערב הוקמו אתרי זיכרון רבים לשואה ומוזיאונים יהודיים: בגרמניה, בלגיה, הולנד, גם בארצות הברית… במדינות מזרח אירופה הם היו קיימים עשרות שנים (הוקמו כמעט מייד אחרי מלחמת העולם השנייה) ושמרו על זכר קהילות יהודיות שהושמדו בזמן השואה.

גם במדינות המערב המטרה המוצהרת הייתה אמורה להיות דומה: אורגנו מצגות על יהודי המקום לפני השואה, פורסמו שמות הנספים בשואה – הכל נראה אמיתי ואמין, אך בעשור האחרון פתאום החלו להישמע קולות צורמים:

 • במדינות מערב אירופה מוסדות האיחוד היו שותפים להקמתם אתרים לזכר השואה והם מימנו חלק לא קטן של העלויות, אך הם גם דאגו לקלוט לצוותי ההסברה של המוזיאוניים פעילי השמאל הקיצוני אירופאי וישראלי, אנטישמי ברובו. עם ההתגברות המלחמה הפסיכולוגית של מוסדות האיחוד וממשל אובמה בישראל הם התגייסו מייד לפעילות נגד מדינתם והפכו את עצמם לחוד החנית במלחמה הזו (בדומה לשמאלנים רבים בתוך ישראל).
 • עצם השליטה של מוסדות האיחוד וחוגים מסויימים בגרמניה, בלגיה באתרי הזיכרון לשואה נתנה להם אפשרות להוביל (בעזרה פעילה של היהודים האנטישמיים ששילמו להם כנראה לא רע) רעיון השוואה בין היחס של הגרמניה הנאצית ליהודים ויחסה של ישראל ל"פלסטינים", אף שקיים הבדל תהומי בין שני הדברים האלה: יהודים תמיד היו אזרחים נאמנים למדינות בהן חיו, אך ערבים תמיד ניסו להשמיד את היהודים בכל הזדמנות אפשרית – הם היו התוקף כל הזמן.
 • ארגוני הקרן לישראל החדשה אמצו את הרעיון והתחילו בשטיפת המוחות בקרב האנשים התלויים בהם, כולל קצונה בכירה בזרועות הביטחון וצה"ל שהיו חייבים לעבור "סדרות ההשתלמות" כדי להתקדם בסולם הדרגות – ורק המצטיינים, שטופי המוח יוכלו להגיע לפיקוד העליון בצה"ל.
 • הסיפור מתואר בכתבה:

   "השתלמות מפקדים" בצה"ל

  פורסם ב- 31 ביולי 2016     

  • לכן ברור ומובן המקרה של "סגן הרמטכ"ל" דאז יאיר גולןהאידיוט השימושי הראשון בעניין הזה, שהופיע ביום השואה לפני שלוש שנים והכריז:  
  • בואו לא נשכח שהאיש בוגר "קרן ווקסנר" הידועה. איזה גהוץ מוח צריך לעבור אדם כדי להגיע להשוואה הזו ולא להתעלף מרוב בושה! אך מאז כבר שמענו מחבריו שעברו תהליך דומה וכעת נכנסו לפוליטיקה דברים גרועים יותר.הסיפור הוא לא רק סיפור ישראלי. מציג בצילומי המסך קטעי כתבה שפורסמה לא מזמן באתר העיתון "ישראל היום":
  • הקישור:

   https://www.israelhayom.co.il/article/665669

   מה שברור שהשואה ומוסדות כאילו "יהודיים" באירופה וישראל הפכו בעזרתם של "חניכי" הקרן החדשה, קרן ווקסנר ואחרות לנשק יעיל של שונאי ישראל בעולם כולו. הסיפור מקבל צורה גרוטסקית ממש – אך כדי לא להאריך יותר מדי, נמשיך אותו בפרק הבא.

   הפרקים הקודמים:

   השואה: עובדות היסטוריות

   פורסם ב- 14 באפריל 2019

   פולין והמשבר באיחוד האירופאי

   פורסם ב- 18 ביוני 2019

  • עוד על יאיר גולן

   פורסם ב- 26 באוגוסט 2018

פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, העולם מסביבנו, קישורים מעניינים, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

7 תגובות על השואה והאידיוטים השימושיים

 1. drshafli הגיב:

  לצערי, לא נלקחו בחשבון עובדות היסטוריות-אמפיריות:
  יהודים ישבו על גדות הטיבר (רומא) והמיין (גרמניה) – הרבה לפני שערבים התיישבו על גדות הירדן והירקון. בתחילה, כסוחרים. אח"כ הצטרפו אליהם אחיהם הגולים מארצם בגזירת טיטוס.
  מעולם, יהודים לא הרגישו "בעלי-בית" באירופה ולא היו להם יומרות ותובענות טריטוריאליות על אדמות אירופה – אעפ"י שקדמו בישיבתם שם לכל השבטים האסייאתיים מ"נדידת העמים" שאירעה עם בוא קיצה של האימפריה הרומית המתנוונת. יהודי לא הרים מקל ואבן על גוי מקומי. קל וחומר שלא הניף סכין וגרזן… אדרבא, היהודי היה בזוי ונרדף, דמו היה הפקר ומותר לכל… מעולם לא זכה יהודי לקמצוץ של מידת-הכנסת-אורחים מצד האוכלוסייה האירופית – לעומת הכנסת האורחים שזכו לה הערבים מהיהודים בעלי הארץ ב"פלשטינה" (שם בדוי!). אבל הערבים לא היססו "לדגדג" את היהודים ו"לכבדם" במקלות ואבנים, בסכינים וגרזינים, ברובים ובמטעני-חבלה…
  רק אתמול היה ה"יארצייט" לפוגרום חברון בתרפ"ט. עדות עובדתית. לא בגלל ה"כיבוש" ולא בגלל יחס "שואני" של יהודים כלפי שכניהם…
  למרות כל זאת, האוייב השמאלני שבשירות העויינים שבשונאינו, ניכס לעצמו את השואה ולקחיה. לדידו – הלקח היחיד שיש להפיק מן השואה הוא: שלא לפגוע בערבים, חס-ושלום…
  היסטורית, אסור להתעלם מן העובדות: הסוציאליסטים שכבשו את הארץ (כבשו. אכן: כבשו!) לא רצו כאן את פליטי השואה. שרת לא רצה את "האבק של נאליבקי" כאן… עבדקנים שחורי-לבוש, היו שנואים עליהם. הם חששו מפני הצפת הארץ ביהודים מסורתיים ושורשיים. רצו כאן "כנענים" למיניהם ו"יהודים חדשים". אם כבר הואילו לעשות משהו – זה היה ב"שמאל דוחה וימין מקרבת"… אסור לשכוח את זה…
  בימים שבהם רוב משפחתי וקרובי נשרפו, קפאו למוות, נורו, עונו או שנקברו חיים – ישב השמאל כאן וחילק בין אנשיו מישרות, תפקידים, ניהול ושליטה. בעיקר: קרקעות. פרצלציה…
  את השואה ניכס השמאל לעצמו: (NO BUSINESS LIKE SHOAH BUSINESS)הושיב את אנשיו, בעיקר, ב"יד ושם", הקים שני קיבוצים להנצחת ה"גבורה" של אנשיו (בלבד!): יד-מרדכי ולוחמי-הגטאות.

  • drshafli הגיב:

   המשך: האמנה הפלשטינית, אמנת ההשמדה של היהודים, חוברה בשנת 1964 – לפני כל "כיבוש לא-לגיטימי". השתלטות השמאל על אדמה ערבית (לשיטתו…!) – היתה "לגיטימית". למשל: אדמות עמק יזרעאל לקיבוצי התק"ם והשוה"צ, אדמות הפאלחה והמרעה של הכפר הערבי סומייל, שעליהן הוקם ה"קרמלין" של ההסתדרות בתל-אביב. אדמות הכפר הערבי שייח-מואניס, שעליהן הוקם המעוז האינטלקטואלי השמאלני: אוניברסיטת רמת-אביב. גם בניין הכנסת יושב על אדמות כפר ערבי. אבל יש "גזל מותר" ויש "גזל אסור". ומי הוא השופט והפוסק המוסרי: רק השמאל!
   השמאל הוא שדפק לערבים מאנטרות של רעיונות מדיניים. בתחילה: "הזכות להגדרה עצמית". אח"כ: אוטונומיה. אח"כ: "מדינה פלשטינית"… כביכול, לטובתנו. "הם שם – אנחנו כאן"… האם לא אמר הרב מאיר כהנא זצ"ל והי"ד אף הוא: "הם שם – אנחנו כאן"? האם לא אמר זאת רחבעם זאבי (גנדי) ז"ל והי"ד??? אבל הם לא היו "קלאסה" כמו השמאל… הם התכוונו לטובת היהודים, רחמנא ליצלן!
   כאשר רואים שונאינו, שניתן להם לממן ולגייס מתוכנו גיס חמישי נגדנו – אז, למה לא???

 2. zfonim הגיב:

  עוד על יאיר גולן:
  golan-guberman-3-.jpg

 3. פינגבאק: השואה והאידיוטים השימושיים 2 | מיומנו של זקן השבט

 4. פינגבאק: לקראת יום הזכרון לשואה | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s