הפוטש המשפטי – הקנוניה הנמשכת

The putsch – the continuing collusion

       הרקע

הכל קשור בעולמנו. כבר עשרות שנים אי אפשר לנתק התרחשויות במדינה קטנה או גדולה מהכוחות הפועלים במקומות אחרים בעולם. גם האירועים בארצנו הקטנטונת אי אפשר לנתק ממצב באירופה ואמריקה, בהן פועלים אותם הכוחות ומתרחשים אותם התהליכים. דוגמה פשוטה: אם תנסו להשוות את רדיפתו של בנימין נתניהו בישראל ע"י התקשורת הממסדית ומערכת המשפטית המנסה לתפור אין ספור תיקים לראש הממשלה המכהן כדי לסלקו מהתפקיד ולהכתיב הרכב המועדף בשבילם של הכנסת והממשלה עם אותה הפעולה באמריקה נגד דונלד טראמפ, הנשיא – תמצאו דמיון רב בשיטות, באמצעים ואפילו בטוויות שמנסים להדביק אל האיש – כאילו אותה כנופית פשע רודפת את שניהם – וכנראה זה נכון, כי שניהם מפריעים למאפיה אסלאמו–שמאלנית להשתלט על ישראל ומדינות מסוימות באירופה ואמריקה – ולצורך הביצוע מנוצלים בשני המקרים אידיוטים שימושיים של אותה המאפיה.

עברנו שתי מערכות בחירות תוך שנה. למה שתיים? כי היה מי שלא היה מוכן לקבל את תוצאת בחירות הראשונות – ניצחון ברור של מפלגות הימין (יותר נכון – מפלגות שמטרתן היא חיזוקה של מדינה יהודית) וניסה בכל האמצעים לשבש את התהליך הדמוקרטי החשוב ביותר: בירור רצון העם. למי זה לא התאים? גם זה ברור – לארגונים הזרים הפועלים חופשי בארצנו ושופכים מאות מיליוני דולרים – המטרה "החמה" שלהם – להגיע לשלטון במדינת היהודים כדי להרוס אותה סופית. שמעתם על זה באמצעי התקשורת הממסדיים? ברור שלא, כי הם משרתים את אותם הארגונים ומרוויחים בזה לא מעט.

בואו נעשה קצת סדר בכל התוהו הזה – ננסה להגדיר את הגורמים המשפיעים על ההתרחשויות האחרונות בארצנו הקטנטונת (וגם במקומות אחרים) – ואז ננסה להבין לאן הם מובילים את המדינה בימים האלה. אסדר את הגורמים לפי חשיבותם בהשפעה על התהליכים עולמיים וישראליים. 

        יורשי הגרמניה הנאצית                                                                                              

לא מזמן, לפני כשמונים שנה התרחשה אחת המלחמות האכזריות ביותר בהיסטורית האנושות – מלחמת העולם השניה, בה בצורה זו או אחרת השתתפו כמעט כל מדינות אירופה, חלק ממדינות אסיה, אפריקה ואמריקה. נהרגו בה עשרות מיליונים. זו הייתה מלחמת כבוש העולם שיזמה גרמניה, בה שלטה מפלגת העבודה הנציונל- סוציאליסטית (Die Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei) שאנו מכנים בקצרה "המפלגה הנאצית". במלחמה נהרגו בין 70- 85 מיליון בני אדם, כולל שישה מיליון בני עמינו, ואחרי שש שנות מלחמה, במאמץ כביר של בעלות הברית, גרמניה הנאצית ובעלות בריתה הובסו. אחת המטרות העיקריות של המלחמה הייתה השמדת העם היהודי כולו – שנאת היהודים והיהדות היו אחד העקרונות הבסיסיים עליהם צמחה התנועה הנאצית.

מי היה יכול להאמין שלתנועה הנאצית הגרמנית יבואו יורשים – תנועות הג'יהאד האסלאמי ותנועות לאומניות ערביות שצמחו על בסיס האסלאם הקיצוני מצד אחד ומהצד השני – על עקרונות התנועה הנאצית הגרמנית. כעת בעולם קיים כח נאצי יחיד המסכן את השלום העולמי ואת העם היהודי – תנועות הג'יהאד הערביות (האסלאם הסוני) וארגוני הג'יהאד השיעי (איראן וגרורותיה) המכריזים ימים ולילות בלי הפסקה על מטרתם להשתלט על העולם כולו ולהשמיד את מדינת ישראל ואת עמה. הם מקיפים את ישראל ב"טבעת האש" ליום הפקודה וממשיכים להילחם בה בלי הפסקה (בינתיים על אש קטנה). גם בתוך ישראל פועלות שלוחותיהן הדתיות – ג'יהאדיסטים מסוגים שונים (בינם החמאס) ותנועות "החילונית" יותר, כולל אש"ף. אליהם אפשר לצרף בלי צל של ספק גם את המפלגות הערביות בישראל וגם חברי הכנסת הערבים המהווים חלק בלתי נפרד של התנועות הנאציות הערביות.

טבעת האש האסלאמית

       ארגונים הזרים והמאפיה המשפטית

עוד גורם הבוחש במצב הפוליטי בארצנו – הארגונים הזרים שהולכים ומתרבים השפכים מיליוני דולרים לכל הכיוונים והעיקר במערכות הבחירות כדי לעזור לאידיוטים השימושיים שלהם להגיע לשלטון. לא ידוע ברבים שמערכת המשפטית בישראל היא המשרתת הנאמנה של הארגונים האלה – בעשרים וחמש שנים האחרונות היא הפכה לזרוע העיקרית  להפיכת מדינת ישראל ל"ישראל החדשה" – כמו ארצות אירופה, בהן אותן המערכות הגישו את מדינתם לפולשים האסלאמיים על מגש הכסף. הכל נעשה בהובלת אהרון ברק – נשיא בית המשפט העליון הכל יכול לשעבר ומשרתת הנאמנה שלו – דורית ביניש. צילומים שלא זקוקים להסברים (מהאתר של הקרן לישראל החדשה):

המקור: אתר של הקרן החדשה

עוד פרטים:

היהודים האנטישמיים – סכנה קיומית לעמנו

פורסם  ב- 20.01.2016

הערה חשובה: ברור שהגדרות "המאפיה המשפטית" או "כנופית שלטון החוק" מתייחסות לקבוצות פעילים המצומצמות יחסית בגודל אך אדירות בכח והשפעה: ראשי בית המשפט העליון לשעבר, ראשי פרקליטות המדינה ועוזריהם הנאמנים. הם מהווים את ה"פרקליטות בתוך הפרקליטות" לפי הגדרתו המדוייקת של שר המשפטים אמיר אוחנה ופעילותם פוגעת קודם כל בחוסן המדיני של מדינת ישראל, בתפקוד כל מערכות השלטון במדינה והעיקר בתפקוד הממשלה.

שמתם לב שבמדינת היהודים כל הארגונים הזרים "אימצו" כינויים של "קרן": קרן לישראל החדשה, קרן ווקסנר, קרן מוריה, קרן רוקפלר. יש גם "מכונים": מכון ישראלי לדמוקרטיה, מכון ון ליר ואחרים. נא לא לטעות: כולם בעצם נוסדו ע"י השירותים החשאיים של "ידידנו מעבר הים" ומהווים גם צינורות להעברת כסף אסלאמי לפעילות אנטי ישראלית. הם בוחשים בכל מקום ובכל נושא – המטרה "החמה" שלהם – להגיע לשלטון במדינת היהודים כדי להרוס אותה מבפנים סופית. בבחירות האחרונות רוב המפלגות היו הבובות או "אידיוטים שימושיים" שלהם: כחול לבן, מפלגת עבודה, מרץ, ליברמן, כחלון  ואחרים. הזרוע הביצועית של כל הקרנות האלה היו הארגונים "קול אחד" ו"דרכנו" אך בתור השחקנים הראשיים על הבמה הישראלית  היו ראשי המערכת המשפטית שהיו בעצם שליחים של הקרן.

תיאטרון הבובות הישראלי

עברו כבר כמעט עשרים שנה אחרי השתלטותה של הקרן החדשה על המערכת המשפטית בישראל בעזרה פעילה של נשיאי בית המשפט העליון אהרן ברק ודורית ביניש. באמצעות "תכנית המשפטנים" הקרן החדשה הכניסה את אנשיה לכל המנגנונים במערכת המשפטית ולמעשה השתלטה על המערכת המשפטית כולה (מערכת האכיפה וגם בית המשפט העליון).  כך התרחשה "המהפכה החוקתית של הקרן החדשה לישראל" – לפי עיתון "הארץ".

לאחר "המהפכה החוקתית" הקרן השתלטה על מנגנון הממשלתי כולו, על המשטרה, זרועות הביטחון וצה"ל. בתוספת אמצעי התקשורת שרובם תמיד היו בשליטת קבוצות השמאל קבלנו את ה"דמוקרטיה המשפטית" בה "הכל שפיט" -תיקים וכתבי אישום מוכנים לכל אחד המסכן את המאפיה השולטת – כמו ב"זמנים העליזים" של יוסף סטלין בברית המועצות. קטע מאותה הכתבה לסיכום הפרק:

וכעת בואו ננסה להבין את התהליכים עצמם, מי הם השחקנים ומי הבובות, והעיקר – לאן זה מוביל. כל זה בפרק הבא.

אותו הנושא:

סיפורו של ה"פוטש" המשפטי

פורסם ב- 11 באפריל 2016

הפוטש

פורסם ב- 19 בדצמבר 2017

אנטישמיות בבית המשפט העליון?

פורסם ב- 25 במרץ 2019

ריקודי התליינים בכיכר העיר

פורסם ב- 30 באוקטובר 2019

 

פוסט זה פורסם בקטגוריה אקטואלי, במדינת החלמאים, צדק, חוק ומשפט, קישורים מעניינים, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

3 תגובות על הפוטש המשפטי – הקנוניה הנמשכת

  1. אלישע האס הגיב:

    היטלר ימ'ש יצא למלחמה העולמית כדי להשמיד את היהודיות, משום שהיא המקור למוסר שסותר את ההתנהגות הטבעית, התרבות הטבטונית שראתה עצמה נחותה. לצורך זה טרח להשמיד יהודים. הוא כתב זאת, אמר זאת בהקלטה ורק כך אפשר להבין את האובססיביות שלו בליקוט יהודים מכל קצוות תבל ומסעו המטורף לצפון אפריקה ורוסיה.
    המחלוקת בתוך מדינת ישראל היא מחלוקת דומה: היהדות מנוגדת לטבע והמאבק הוא לביטול היחודיות היהודית של המדינה כדי להשתלב בתרבות הטבטונית ודומותיה. המחלוקת הפוליטית משקפת בדיוק את הבעיה הזו.
    רב הציבור מבין את הבעיה ומתקדם לצד היהודי. הפוליטיקאים של כחול לבן הבינו זאת והכינו מצג שווא של "לא שמאל, לא נגד יהדות" ושתלו אידיוטים שימושיים כגון חיליק טרופר ואחרים המשרתים את ההונאה.

  2. פינגבאק: היסטוריה של המשבר | מיומנו של זקן השבט

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s